ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΤΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΥΛΙΚΟ

υγειονομικο υλικοΤην Παρασκευή 12 Ιουνίου, επισκέφθηκαν το Μουσικό Σχολείο Κορίνθου ο κ. Κωνσταντίνος Πλαπούτας, πρόεδρος του Ομίλου Απογόνων του 1821, ο κ. Πέτρος Οικονόμου, πρόεδρος του περιφερειακού τμήματος Λουτρακίου του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού και η κ. LucieKuligova, διευθύντρια του Τσέχικου Κέντρου Πολιτισμού.

Η παρουσία τους στο Σχολείο μας χαροποιεί ιδιαίτερα και επίσης τιμά τη συνεργασία των φορέων που εκπροσωπούν, με τη Διεύθυνση και τα Σύνολα του Σχολείου μας. Μαζί με τη χαρά της επίσκεψης τους, δώρισαν στο Σχολείο μας μάσκες και γάντια, συμβάλλοντας στην υγειονομική κάλυψη των καθηγητών του Σχολείου και κατ` επέκταση των μαθητών και των οικογενειών τους.

Τους ευχαριστούμε θερμά για τη δωρεά τους και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια στο έργο τους.