Συγχαρητήρια και ευχές στους μαθητές μας

Πανελλήνιες 2020

Αγαπητοί μας μαθητές,

θερμά συγχαρητήρια σε όσους είδατε τους κόπους σας να ανταμείβονται και πετύχατε την εισαγωγή σας στην τριτοβάθμια εκπαίδευση. Μια νέα ζωή γεμάτη ευκαιρίες σας περιμένει να την ανακαλύψετε. Συγχαρητήρια σε όλους όσους αγωνιστήκατε για τους στόχους και τα όνειρά σας, ακόμα και αν αυτά δεν πραγματοποιήθηκαν ακόμα. Γνωρίζετε ότι οι ευκαιρίες δε σταματούν εδώ, η πίστη στα όνειρά μας με σύμμαχο τη δύναμη της ψυχής, μας οδηγούν στο να προσπαθούμε μια ολόκληρη ζωή να τα κάνουμε αληθινά.

Θερμά συγχαρητήρια στα δύο μας αγόρια Μ.Λ. και Μ.Λ., που με τη βαθμολογία τους στις κατηγορίες τους, τίμησαν το Σχολείο μας.

Οι προσπάθειες όμως και οι αγώνες που δίνετε, δε μετριούνται πάντα με αριθμούς. Μετριούνται με το πάθος και την υπέρβαση που καταβάλετε αλλά και με το ήθος που φωτίζει τη ζωή σας. Πολλά συγχαρητήρια στους γονείς που σας στηρίζουν και αγωνιούν για το μέλλον σας.

Είμαστε περήφανοι για όλους σας. Ευχές, να είστε πάντα καλά.

Η Δ/ντρια του Σχολείου