Επαναπροκήρυξη εκδρομής για Καλαμάτα

Επαναπροκηρύσσεται η εκδρομή στην Καλαμάτα λόγω αδυναμίας των μαθητών που συμμετέχουν στην εκδρομή να ανταποκριθούν στο ποσό που αναλογεί σε κάθε μαθητή, βάσει της επιλεγείσας προσφοράς σύμφωνα με τους όρους της προηγούμενης προκήρυξης και συμπεριλαμβάνονται και ξενοδοχεία 2*, όπως επιθυμούν και οι συμμετέχοντες μαθητές.

Λαμβάνοντας υπόψη την υπ΄αριθμ. 33120/ΓΔ4/06-03-2017 απόφαση της Υφυπουργού Παιδείας Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων «Περί εκδρομών-μετακινήσεων μαθητών Δημοσίων και Ιδιωτικών σχολείων» σας γνωρίζουμε ότι το σχολείο μας προγραμματίζει τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή για τη Γ΄ Γυμνασίου (συμμετέχοντες μαθητές από 26 - 30 και 3 συνοδοί καθηγητές) στην Καλαμάτα από την Παρασκευή 27 Απριλίου 2018 έως την Κυριακή 29 Απριλίου 2018 (2 διανυκτερεύσεις).

Επαναπροκήρυξη Εκδρομής για Καλαμάτα το 2018