Νέο εργαστήριο πληροφορικής

Είμαστε σε ευχάριστη θέση να σας πληροφορήσουμε ότι καταφέραμε να διαμορφώσουμε στο σχολείο, έναν επιπλέον χώρο που θα λειτουργήσει ως εργαστήριο πληροφορικής, προκειμένου να καλύψει τις ανάγκες μας στις δραστηριότητες των ευρωπαϊκών προγραμμάτων στα οποία συμμετέχουμε. Οι υπεύθυνοι του τρέχοντος προγράμματος Erasmus+, Looking out, Looking In, κα Καραπατά Ειρήνη, κ. Μαυρόπουλος Πελοπίδας και  κα Σταυροπούλου Αθανασία, θα μπορούν πλέον να διευκολύνονται στην επικοινωνία και στις διαδικτυακές συναντήσεις με τους εταίρους, υλοποιώντας με τον καλύτερο τρόπο τις δραστηριότητες που έχουν οριστεί. Εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας για την άμεση ανταπόκριση και την ευγενική χορηγία του Δήμου Κορινθίων και ιδιαίτερα του Δημάρχου κου Νανόπουλου Βασίλειου που ικανοποιεί πάντα τις ανάγκες του σχολείου μας.

IMG 8e6059c6f68e4ca3e1c959b71e1583ce V

IMG 4a1e22f2d7f549c8aa5a342c49675f14 V