Ημέρα Ενημέρωσης

Η επικοινωνία των καθηγητών με τους κηδεμόνες μπορεί να γίνεται τηλεφωνικά ή δια ζώσης, ύστερα από ενημέρωση του σχολείου.

A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Πέμπτη 11.00-11.30
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Πέμπτη 11.00-11.30
3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Δευτέρα 13.00-13.20
4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ  ΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Τριτη 13.00-13.20
5 ΒΕΛΗΖΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Πέμπτη 10.15-10.45
6 ΒΕΡΔΕ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Δευτέρα 11.45-12.15
7 ΒΟΛΟΣΕΝΚΟ ΚΟΡΝΕΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Δευτέρα 13.15-13.45
8 ΒΟΥΛΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Δευτέρα 11.00-11.30
9 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Δευτέρα 12.30-13.00
10 ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Τετάρτη 11.15-12.15
11 ΔΑΝΙΓΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Δευτέρα 12.30-13.00
12 ΖΑΡΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Δευτέρα 11.00-11.30
13 ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΟΛΓΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Δευτέρα 13.00-13.20
14 ΚΑΡΑΠΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Τετάρτη 13.00-14.00
15 ΚΑΣΣΗ ΛΥΔΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Δευτέρα 11.00-11.45
16 ΚΟΙΝΗ  ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Τριτη 13.00-13.20
17 ΚΟΛΙΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΥΣΙΚΟΣ Τετάρτη 9.15-10.00
18 ΚΟΥΛΑΡΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Δευτέρα 11.00-11.30
19 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΒΙΟΛΟΓΟΣ Τρίτη 11.00-11.30
20 ΚΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Δευτέρα 11.45-12.15
21 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Πέμπτη 11.00-11.30
22 ΚΩΤΣΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Δευτέρα 14.30-15.00
23 ΜΑΡΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Πέμπτη 11.00-11.30
24 ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Τρίτη 12.30-13.00
25 ΜΑΡΟΥΔΑ ΑΘΗΝΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Τετάρτη 10.15-10.45
26 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Τριτη 13.00-13.20
27 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Τρίτη 13.00-13.20
28 ΜΟΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΗΜΙΚΟΣ Τετάρτη 11.00-11.30
29 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΛΟΓΟΣ Τετάρτη 11.45-12.15
30 ΝΤΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Τρίτη 11.45-12.15
31 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Τρίτη 11.00-11.30
32 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Τρίτη 12.30-13.00
33 ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Τετάρτη 11.00-11.30
34 ΡΟΥΝΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ  Παρασκευή 11.30-12.15
35 ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Πέμπτη 11.45-12.15
36 ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΗΜΙΚΟΣ Δευτέρα 10-15-10.45
37 ΣΚΑΡΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Τρίτη 11.00-11.30
38 ΣΚΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Δευτέρα 12.30-13.00
39 ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Δευτέρα 13.00-13.40
40 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Παρασκευή 11.30-12.15
41 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Δευτέρα 11.00-11.45
42 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Δευτέρα 11.45-13.20
43 ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Τρίτη 11.00-12.00
44 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Τετάρτη 12.00-12.40
45 ΤΣΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τρίτη 10.10-10.45
46 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Δευτέρα 11.45-12.15