Ευχαριστήρια επιστολή προς τη MOTOR OIL

motor oil

Το Μουσικό Σχολείο Κορίνθου αισθάνεται την ηθική υποχρέωση να ευχαριστήσει δημόσια τη ΜΟΤΟΡ ΟΙΛ (ΕΛΛΑΣ) ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Α.Ε. και ιδιαίτερα τον κ. Δημήτρη Κανελλόπουλο, για την ευγενική χορηγία-δωρεά σε μουσικά όργανα και ηχητικό εξοπλισμό, απαραίτητα για τη στήριξη του παιδαγωγικού και καλλιτεχνικού έργου που στο Σχολείο συντελείται.

Το Σχολείο μέσω της δωρεάς αυτής, έλαβε από την εταιρία ειδικό εξοπλισμό που αξιοποιείται στα μαθήματα και στις πρόβες των μουσικών συνόλων καθώς και στις εκδηλώσεις του Σχολείου. Η αξία της δωρεάς είναι ιδιαίτερα μεγάλη στην περίοδο που διανύουμε καθώς μας ενθαρρύνει το γεγονός ότι αναγνωρίζεται το έργο που επιτελείται στο Σχολείο και εμπράκτως στηρίζεται η προσπάθεια των μαθητών και καθηγητών του.

Τέτοιου είδους ενέργειες μας συγκινούν και μας στηρίζουν να συνεχίζουμε το πολύτιμο έργο μας.

Σας ευχαριστούμε θερμά.