Συγχαρητήριο μήνυμα για τον ΘΑΛΗ

Το Μουσικό Σχολείο Κορίνθου συγχαίρει τους μαθητές της Β΄ Γυμνασίου, Γκόγκα Δήμητρα, Κοκιούση Μάριο και Μυρικνόπουλο Ανάργυρο για την επιτυχία τους στον 84ο Πανελλήνιο διαγωνισμό Μαθηματικών, «Ο Θαλής» της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας. Οι εξαιρετικές τους επιδόσεις μαρτυρούν την αφοσίωση, την εργατικότητα και τον ταλαντούχο χαρακτήρα που εκπροσωπούν.

Θέλουμε να εκφράσουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια προς τους μαθητές για την προσήλωση και την επιμονή τους στην επίτευξη του στόχου τους. Η επιτυχία αυτή αποτελεί απόδειξη της δυνατότητας τους να ξεπερνούν τις προκλήσεις και να επιτυγχάνουν υψηλά επίπεδα στις ακαδημαϊκές τους προσπάθειες.

Επίσης, θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους εκπαιδευτικούς που καθοδήγησαν και ενέπνευσαν τους μαθητές κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας τους. Η συνεργασία ανάμεσα στους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς αποτελεί το θεμέλιο για την επίτευξη μεγάλων επιτευγμάτων.

Συγχαρητήρια πάλι στους μαθητές μας για αυτήν την εξαιρετική επίδοση και ευχόμαστε καλή επιτυχία στην επόμενη φάση του διαγωνισμού. Πιστεύουμε ότι η αφοσίωση και η επιμονή σας θα οδηγήσουν σε ακόμα μεγαλύτερα επιτεύγματα στο μέλλον.

Με εκτίμηση,

Μουσικό Σχολείο Κορίνθου.